Тімбілдінг У Таїланді для ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ COCA COLA

«ОСТАННІЙ ГЕРОЙ: ДИКІ ОСТРОВА АТ-лай» тимбилдинг-виклик для топ-менеджерів компанії «COCA COLA BEVERAGES UKRAINE LTD» безлюдний острів Москито, Таїланд

Кліент:  COCA COLA BEVERAGES UKRAINE LTD

Дата: 2016 р.

Двом командам учасників – «племенам» – після невеликої 2-х денний підготовки належало вижити на безлюдному острові Москито (Mosquito Island), використовуючи всі можливі природні ресурси в ході різних групових і одиночних випробувань. 

Все в цій екстремальній програмі тімбілдінгу максимально правдоподібне: раптова несподівана висадка на острів, ночівля під відкритим небом, видобуток їжі та води, виснажливі і веселі випробування на виживання, і, звичайно, спілкування, спілкування, спілкування і спільна радість перемог. І все це – поза благ цивілізації. Зовсім.

Перед висадкою всіх чекав сюрприз: з собою на острів учасники могли взяти тільки одяг, що був на них в момент збору на «тренінг» (згідно з легендою) і три будь-яких невеликих предмета.
На острові Москито учасники мали провести три доби, борючись за своє виживання. Що і як робити племена дізнавалися від крабової «пошти» і по «тубільним знакам».

Як свідчить пророцтво – «Настане день і годину, збудеться пророцтво і не буде роз’єднаних племен …, а буде народ …, племена об’єднаються і, подолавши всі труднощі, побудують пліт і попливуть на острів Бамбі, щоб назавжди залишитися разом, єдиною командою… ».