Коучинг

Корпоративний коучинг

Бізнес-коучинг

Коучинг команди

Коучинг (англ. Coaching) – метод консалтингу та тренінгу, в процесі якого коуч (фахівець в сфері коучингу), допомагає клієнту досягти якоїсь життєвої або професійної мети. На відміну від менторства, коучинг сфокусований на досягненні чітко визначених цілей замість загального розвитку.

За допомогою наших коучингових програм ми допомагаємо нашим клієнтам усвідомити справжні, а не нав’язані суспільством бажання і цінності, позбутися від внутрішніх бар’єрів, що перешкоджають досягненню цілей, та навчитися знаходити власні рішення.

БІЗНЕС-КОУЧИНГ (Business Coaching) – спільна робота над досягненням професійних і особистих цілей клієнта в контексті його бізнесу або організації. Метою в цьому випадку може бути поліпшення як результатів бізнесу, так і кар’єрної самореалізації людини.

КОУЧИНГ ПЕРШИХ ОСІБ (Executive Coaching)

 КОУЧИНГ КОМАНДИ (Team Coaching) – досягнення мети групи людей, які спільно просуваються до спільної мети або результату, наприклад: завершення проекту, запуск нового бізнес-підрозділу або виконання плану продажів.

 КОРПОРАТИВНИЙ КОУЧИНГ (Business Coaching) – досягнення поставленої мети або вирішення проблеми в інтересах компанії. В результаті впровадження корпоративного коучингу все виявляються у виграші: ключові співробітники отримують усвідомлення перспектив, ясність напрямку руху, підтримку власної ініціативи. Керівництво отримує лояльних, зацікавлених, ефективних соратників.

 

TeamLink є ексклюзивним представником ICC в Україні і надає послуги з НАВЧАННЯ І ОТРИМАННЯ МІЖНАРОДНОЇ коучинговий СЕРТИФІКАЦІЇ ICC.

ICC (International Coaching Community) – Міжнародне коучинг-спільнота, одна з найбільших організацій у світі, яка об’єднує професійних коучів.

ICC зареєстрована в Лондоні як некомерційна організація в 2001 р.

Її засновниками є коуч зі світовим ім’ям, автор понад 20-ти книг Джозеф О’Коннор і Майстер-тренер ICC Андреа Ладжес-О’Коннор.

Сьогодні ICC налічує понад 12 000 сертифікованих коучів, а також 48 тренерів, які працюють в 67 країнах світу.