Інсентив ТУР «КАРПАТСЬКІ ПОДОРОЖІ» для Johnson & Johnson

Бувають заходи, які складно описати словами від надлишку емоцій, що переповнюють не тільки учасників, але організаторів. Та й як можна передати словами враження від захоплюючої подорожі на 20-містній вантажівці-позашляховику на високогірну долину Ліснови (1256м.н.р.м) звідки відкриваються неповторні краєвиди на легендарну Говерлу, дивовижний Петрос і Горганський хребет?!

Деталі

Клієнт:  Johnson & Johnson

Дата: 20-22 сентября 2018 року, Яремче

Під час подорожі гостей Закарпаття чекав приголомшливий обід на полонині, яскравий виступ гуцульських музик, різноманітні конкурси та розваги, майстер-класи з гри на трембіті, виконання гуцульських танців і весільних обрядів. 

І, звичайно ж, цей день не міг закінчитися без яскравого запаморочливого спуску на зіплайні, протяжністю 500 метрів.

Другий день подорожі став справжнім викликом для дивовижною команди JNJ. Наших відважних мандрівників чекало піше сходження на найвищу гору України – Говерлу. Масштабні красиві пейзажі з висоти двох тисяч метрів, маленькі, як іграшкові, карпатські будиночки, хаотично розкидані в самому низу, далекі схили вершин і хребтів, покриті снігом. А вгорі – безмежне м’яке повітряне небо, що йде вдалину за горизонт.
І ти розумієш, що немає в світі більш прекрасного і живописного місця, ніж наші гостинні українські Карпати!