«НОЇВ КОВЧЕГ» – інсентив ТУР І Тімбілдинг у Вірменії для Sandoz d.d.

«НОЇВ КОВЧЕГ» – інсентив ТУР І Тімбілдинг у Вірменії для Sandoz d.d.

Деталі

Кліент:  Sandoz d.d.


Дата: 24-27 червня 2015

24-27 червня 2015 у Вірменії пройшла унікальна мотиваційна корпоративна програма командоутворення для кращих співробітників Представництва великої фармацевтичної компанії.

Учасникам корпоративної пригоди було запропоновано об’єднати корпоративні душі і побудувати Ноїв ковчег.

Програма тімбілдингу «Ноїв Ковчег» – це захоплююча корпоративна пригода, учасники якої не тільки здійснили подорож по історичних місцях Вірменії, а й розгадували стародавні послання, поринаючи в побут і життєвий уклад місцевих жителів.

За кожну правильну відповідь команди мандрівників отримували деталь від ковчега, який повинні були зібрати після закінчення всіх завдань.

Маршрут подорожі був розроблений таким чином, щоб кращі співробітники компанії змогли побувати в найцікавіших куточках Вірменії.

Корпоративний коучинг для топ-менеджменту

Корпоративний коучинг для топ-менеджменту

Унікальний 2-х денний тренінг «COACHING IN BUSINESS: the skill, art and practice of coaching» («БІЗНЕС КОУЧІНГ: навички, мистецтво і практика коучингу») для інтернаціональної команди топ-менеджерів великої міжнародної компанії.

Побудова будь-якого бізнесу – справа, що вимагає не тільки професійних навичок, а й глибоких психологічних знань і коучингових навичок. Керувати персоналом, підвищувати мотивацію співробітників, розкривати потенціал і допомагати підлеглим досягати поставлених цілей – справжнє мистецтво, оволодівши яким можна вийти на новий якісний рівень.

Бізнес-тренер: юдмила Фролова.

Людмила Фролова – тренер, міжнародно сертифікований коучинг-тренер ICC, акредитований в Європі, командний і Executive коуч, коучинговий супервизор, майстер-тренер НЛП, зі стажем більше 25 років.

Людмила Фролова з 1990 проживає в Данії.
у 1995 році Людмила заснувала і успішно керує данським «Інститутом Гіпнозу і особистісних змін». 

ТРЕНІНГ-ПРАКТИКУМ З БІЗНЕС етикету для ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ «ДЖОНСОН І ДЖОНСОН»

ТРЕНІНГ-ПРАКТИКУМ З БІЗНЕС етикету для ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ «ДЖОНСОН І ДЖОНСОН»

ТРЕНІНГ-ПРАКТИКУМ З БІЗНЕС ЕТИКЕТУ
ДЛЯ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ
«ДЖОНСОН І ДЖОНСОН»

Деталі

Унікальний і єдиний в своєму роді тренінг з бізнес етикету для ТОП-менеджменту компанії Johnson&Johnson. 

Унікальність даного продукту полягає в тому, що його проводить Nigel McTear – самий педантичний і скрупульозний в питаннях етикету професіонал, в портфоліо якого входять прийоми у Королеви Великобританії, зустрічі на високому політичному і бізнес рівні.

Кліент:  Johnson & Johnson


Дата: березень 2017

КОРПОРАТИВНИЙ ТРЕНІНГ З КОМУНІКАЦІЙ

КОРПОРАТИВНИЙ ТРЕНІНГ З КОМУНІКАЦІЙ

КОРПОРАТИВНИЙ ТРЕНІНГ
З КОМУНІКАЦІЙ

Корпоративний тренінг для команди топ-менеджерів компанії «Тедіс Україна»: «Внутрішні комунікації: ресурси персонального впливу» від Майстра переговорів Володимира Козлова.

Люди діляться на дві нерівні групи: тих, хто встановлює правила гри і тих, хто за ними живе.

Деталі

Кліент: Tedis


Дата: 17 березня 2017

Тренінг по стресостійкості

Тренінг по стресостійкості

Пройшов інтерактивний майстер-клас «Формула щастя: Стресостійкість» для приголомшливої команди співробітниць «Джонсон і Джонсон.

Майстер-клас «Формула щастя: Стресостійкість» – це більше, ніж просто майстер-клас, це більше, ніж просто інструкція до дії, це, в першу чергу, створена власними руками, ПРОСТІР ПРОДУКУВАННЯ, потрапивши в який, Ви починаєте робити все з подвійним коефіцієнтом.

Від душі бажаємо нашим учасницям, розумницям і красуням, видатних успіхів, натхнення і щастя!

Деталі

Тренери: Вікторія Бузова та Світлана Жовниренко

Кліент: Johnson & Johnson

Дата: 14 березня 2017